• Limitowana Edycja - FRIO Duo Pink Paradise

Producenci
Czym jest FRÍO®?

Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem termicznych Etui FRÍO® najprostszego i najwygodniejszego systemu chłodzenia dostępnego na rynku. Oferta zawiera eleganckie, nowoczesne akcesoria do bezpiecznego i wygodnego przechowywania i transportu insuliny.

insulina jest w bezpiecznej temperaturze nawet podczas upałów,

nowoczesne lekkie i kompaktowe,

nie wymaga mrożenia,

produkt wielokrotnego użytku, trwały,

do aktywacji wystarczy jedynie woda.

 

Termiczne Etui FRÍO® są bardzo efektywnym i niedrogim rozwiązaniem tematu związanego z przechowywaniem i transportem insuliny w bezpiecznym zakresie temperatur bez konieczności nieustannego dostępu do lodówki.

To naprawdę działa

Termiczne Etui FRÍO® pozwalają przechowywać insulinę w bezpiecznej temperaturze przez minimum 45 godzin (nawet pięciokrotnie dłużej niż lodówki podróżne) nawet, gdy temperatura otoczenia wynosi 37,8 st. C !!! W temperaturach rzędu trzydziestu kilku stopni Celcjusza w dzień i spadającej temperaturze w nocy poniżej trzydziestu stopni Celcjusza - czas utrzymywania chłodu przez etui sięga tygodnia bez dodatkowego zanurzania wewnętrznej wkładki w wodzie. Wypróbuj Etui FRÍO® w podróży i nigdy się z nim nie rozstawaj – dość już termosów czy innych masywnych, nieporęcznych lodówek podróżnych!

Łatwe w użyciu

Zasada jest prosta: by uaktywnić Etui FRÍO® (by zaczęło chłodzić) wystarczy zanurzyć je w chłodnej wodzie na około 4 minuty (w zależności od wielkości etui). Kryształy zawarte w Panelu wkładki wewnętrznej przyjmą postać żelu, który pozostanie chłodny przez kilka dni – w zależności od temperatury otoczenia (czyli długości procesu ulatniania dającego efekt chłodzenia). Po zanurzeniu w wodzie należy przetrzeć aktywną już wkładkę wewnętrzną ręcznikiem i jest gotowa do użycia!

Same zalety

Mimo aktywacji wkładki wewnętrznej poprzez zanurzenie w wodzie, po osuszeniu ręcznikiem, Etui FRÍO® jest suche w dotyku. Zewnętrzne opakowanie ochronne, które dodajemy do każedgo Etui FRÍO® zwiększa wydajność chłodzenia etui oraz zapewnia jego bezpieczeństwo użytkowania (w torebce, aucie, plecaku). Każdy z elementów zestawu jest produktem wielokrtotnego użytku i może służyć okazjonalnie lub nieprzerwanie przez długi czas.

Przeznaczenie

Etui FRÍO® zostały zaprojektowane do wszelkiego typu pomp, wstrzykiwaczy, ampułek z insuliną. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą w celu trafnego wyboru etui dla siebie. Dokładne opisy produktów FRÍO® ukażą się po kliknięciu zdjęcia w zakładce » Produkty

Do czego jeszcze może się przydać?

Etui FRÍO® można użyć do przechowywania/chłodzenia innych leków. W takim wypadku zalecane jest zasięgnięcie opinii od wytwórcy producenta leku, ponieważ nasze testy jakości przeprowadzane były tylko dla insuliny.

Etui FRÍO® są wyjątkowe

We wszystkich produktach marki FRÍO® stosowana jest opatentowana technologia i produkty te są dostępne wyłącznie u producenta FRÍO® UK Ltd., Totally Cool Ltd. oraz u licencjonowanych dystrybutorów

Testy jakości

Etui FRÍO® pomyślnie przeszły szczegółowe analizy w laboratoriach amerykańskiej AgencjI ds. Żywności i Leków (FDA)* i są dopuszczone do sprzedaży na terenie USA. Kolejną instytucją, która po licznych testach dopuściła Etui FRÍO® do sprzedaży jest British Medical Devices Evaluation Unit. Niepalne i nietoksyczne kryształy zawarte w Etui FRÍO® spełniają Brytyjskie Standardy Bezpieczeństwa oraz rygorystyczne unijne normy.

British Medical Devices Evaluation Unit [Testy temperatury BMDEU]

Sira Test & Certification Ltd. [Certyfikat SIRA]

US Food and Drug Administration [FDA]

Karta charakterystyki - dostępna na żądanie

 

*) FDA - Amerykańska agencja rządowa, wchodząca w skład Departamentu Zdrowia i Usług Społecznych. Jest odpowiedzialna za kontrolę żywności, suplementów diety, leków (dla ludzi i weterynaryjnych), kosmetyków, urządzeń medycznych i urządzeń emitujących promieniowanie (w tym także niemedyczne), materiałów biologicznych i produktów krwiopochodnych w USA.
FDA jest znana z rygorystycznych przepisów dotyczących wydawania zezwoleń na dopuszczenie do obrotu leków. Przepisy te wymuszają na producentach stosowanie się do procedur i szerokie informowanie pacjentów o zagrożeniach związanych ze stosowaniem leków.
Pozytywna opinia wydana przez FDA dla danego produktu spożywczego lub leku jest uznawana także poza USA za wyznacznik jakości i potwierdzenie niestwierdzenia negatywnego wpływu na zdrowie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl